انشا مترادف متضاد شبکه معنایی گسترش واژه تنوع افعال صفحه 31 نگارش نهم

مقدمه:
زندگی پر از فراز و نشیب است پر از مشکلات و سختی ها و پر از انسان هایی که با محبت هستند و یا بی رحمند که موجب آسایش یا بی قراریت میشوند. در زندگی همه ما با چنین افرادی مواجه میشویم.

 

تنه انشاء:
وقتی به گذر زمان نگاه میکنم چیزی که ذهم را مشغود میکند این است که عمرم گذشته و نفهمیدم این مدت چگونه گذشت ولی الان دارم مینویسم از تمام لحاظ خوبی که رقم خورد، غصها های زیادی داشتم و الان برایم خاطره ای بیش نیستند، بهاران زیبایی که گذشت، زمستان های سرد و غمگینی که برایم خاطره شده و هرچی بوده گذشته با همه تلخی و شیرینیش، زندگی من گاهی به شیرینی عسل و بوده و گاهی به تلخی چایی که بدون قند خورده شده در زندگیم تمام سکوتهایی که کردم گذشت اما الان با خودم پیمان بسته ام که همیشه مثل بهار باشم و زمستان را از دلم بیرون کنم.

زندگی همیشه خوب نیست و همیشه بد نیست، باید در لحظه زندگی کنیم و این خوبی ها را جایگزین بدی ها کنیم تا بتوانیم زندگی خوب و آرامی را داشته باشیم.

 

نتیجه گیری:

به امید آن روزی که وقتی به اطرافم نگاه میکنم جز عشق و محبت و انسانیت و خوبی چیز دیگری نبینم و همه به همدیگر خوبی کنند و تمام بدی ها از بین بروند.

 

 

" این انشاء بصورت اختصاصی توسط نویسندگان درسی فا نوشته شده است و هرگونه کُپی برداری از آن در سایت های دیگر ممنوع بوده و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت "