جف بزوس ثروتمندترین فرد جهان تاجرو کار آفرین مطرح آمریکایی است که ریوگالری می خواهد در این مقاله به این امر بپردازد.

 

 

 

جف بزوس موسس و مدیر فروشگاه اینترنتی آمازون است و تمام موفقیت خود را مدیون این شرکت است. از جمله شرکت های که جف بزوس مالک آن است واشگنتن پست و شرکت فضانوردی بلو اورچین

 

چرا جف بزوس بسیار موفق عمل کرده

موفقیت و عملکرد جف بزوس شامل چندین مواردی می شود که برای شما شرخ خواهم داد.

 

1-قدرت تفکر

 

 

یکی ار موفقیت افراد ثروتمند جهان داشتن نگاه و نگرش مثبت به اطراف و پیرامون خود هستند و با این تکنیک سطح ارتعاش ذهنی و روحی خود را بالا میبرند برای اثبات این موضوع محققان 3عدد گل از یک خانواده را کنار یکدیگر قرار دادند به گیاه اولی کاری نداشته به گیاه دومی ناسزا و دشنام دادند و گیاه سوم را کلمات مثبت . بعد از 7 روز گیاه دوم پژمرده و گیاه سوم نسبت به گیاه اول بیشتر رشد کرده بود .

بله دوستان شما با افکار مثبت بیشتر رشد خواهید کرد.

2-ریسک پذیری

 

قطعا می دانید فرق انسان های موفق به این گونه است که آن ها دست به کارهای زدند که از درصد برد بیشتری برخوردار بوده و هم به خود کمک کرده و هم برای آن جامعه مفید بوده است . برخی انسان ها بدون برنامه ریزی و رویایی یک شبه پولدار شدن دست به ریسک های می زنند که تمام سرمایه آن ها از بین می رود و میگویند نشد.

 

3-برنامه ریزی دقیق

 

 

وقتی می گوییم برنامه ریزی دقیقا از چه چیزی صحبت می کنیم . شما فرض کنید که صبح به جای غذای صبحانه کوبیده و جوجه میل کنید و شب ها به جای شام غذای صبحانه را میل کنید . روزها بخوابید و شب ها بیدار باشید چه اتفاقی خواهد افتاد ، کم کم اختلالات عصبی شکل خواهد گرفت و شما دچار افسردگی و پوچی خواهید کرد . برنامه ریزی برای انجام کار هم این موضوع صدق می کند . شما باچیدن پلن و اولویت بندی کارهای خود را به بهترین نحو جلو ببرید.

4-کشف فرصت های جدید

 

این رپورتاژ توسط وبسایت تریبون ارسال شده است و درسی فا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده ندارد.