سفارش آنلاین غذا

"این مقاله کمی متفاوت تر از بقیه مقالات وب سایت است. اما برای کمک هرچند کوچک برای کسب و کارها و یا کسانی که به هر نوعی نیاز به این اطلاعات دارند ما برآن شدیم که مقاله ای در این زمینه بنویسیم."

پیاده سازی سیستم سفارش آنلاین یکی از بهترین راه ها برای تبدیل وب سایت به کانال جذب مشتری است. با راه اندازی سیستم ثبت سفارش آنلاین خود می توانید دریافت سفارش اینترنتی را شروع کنید و دقیقاً به همین ترتیب ، شما یک کانال جدید برای ارائه خدمات به مشتریان جدید و تکراری باز کرده اید! برای گرفتن سفارشات آنلاین می توان از یک سیستم سفارش آنلاین استفاده کرد و هم چنین می تواند سفارشات حضوری را انجام دهد تا روند سفارش دهی کارآمدتر باشد.

 

سفارش اینترنتی غذا

 

سیستم سفارش آنلاین چیست؟

سیستم سفارش آنلاین سیستمی است که برای اجازه دادن به سفارشات رستوران ها و کافه ها و پذیرش پرداخت ها از راه دور - چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری - راه اندازی شده است. با استفاده از این سیستم ، مشتریان به سادگی به یک منوی آنلاین دسترسی پیدا می کنند. این کار می تواند با اسکن یک کد QR یا ورود به اپلیکیشن و یا ورود به صفحه وب سایت انجام شود.

 

وقتی مشتری شما انتخاب خود را انجام داد ، سفارش خود را ارسال می کند و همه را یکجا پرداخت می کند. پس از دریافت سفارش در انتهای رستوران ، تنها چیزی که می ماند این است که سفارش به میز مشتری برود یا برای تحویل آماده بسته بندی شود. همانطور که می توانید تصور کنید ، این کل روند سفارش اینترنتی غذا را تسریع می کند. همه چیز به جای رفت و برگشت ثابت با کارمندان ، از طریق تلفن هوشمند و یا کامپیوترها اتفاق می افتد. به راحتی و به سرعت هم می توانید اطلاعات را در سیستم های خود ذخیره کنید و هم وقت کمتری را صرف کنید.

سیستم های سفارش آنلاین چگونه کار می کنند؟

سیستم های سفارش آنلاین به طور مشابه با سفارشات آنلاین بیرون بر کار می کنند. مشتری شما بصورت آنلاین سفارش می دهد ، پرداخت خود را کامل می کند و سپس می تواند غذای خود را تحویل بگیرد یا تصمیم دارد آن را در شعبه شما تحویل بگیرد و یا حتی در شعبه میل کند. روند سفارش ساده است.

مشتری شما از طریق لپ تاپ یا تلفن همراه خود منوی آنلاین شما را میبیند  و پیتزا، ساندویچ و هر غذای دیگر را انتخاب می کند. آن ها می توانند این کار را جلوی فروشگاه شما، در شرکت، در مترو و یا در خانه نیز انجام دهند.

آن ها آنچه را که می خواهند سفارش دهند انتخاب می کنند و مواردی که در هنگام تحویل می خواهند رعایت شود را ذکر می کنند. آن ها با پر کردن مشخصات کارت خود مستقیماً از طریق سیستم پرداخت می کنند. پرداخت بصورت ایمن پردازش می شود و جزئیات پرداخت در هیچ دستگاهی ذخیره نمی شود

سفارش مشتری شما به خانه او تحویل داده می شود، یا می تواند در زمان مشخصی آن را تحویل بگیرد و یا آن را در خود شعبه میل کند.

 

سفارش پیتزا

 

مزایای سفارش آنلاین چیست؟

 

  1. سفارشات آنلاین، ایمن تر و سالم تر

با شیوع کرونا بسیاری از کسب و کارها دچال اختلال شده اند و در این میان کسانی برتری خود را حفظ کرده و یا حتی رشد کرده اند که توانسته بودند زیرساخت های سفارش آنلاین خود را ایجاد کنند. در این میان خرید به صورت حضوری تبدیل به امری خطرناک برای مردم شده است. رستوران داران باید فاصله اجتماعی را در داخل شعبه حفظ کنند ، از روش های سفارش / پرداخت بدون تماس استفاده کنند و اطمینان حاصل کنند که سطوح به طور منظم تمیز می شوند. روی آوردن به سیستم سفارش آنلاین برای مشاغل به این معنی است که مشتریان شما می توانند از خارج از مغازه خرید خود را انجام داده و پول خود را پرداخت کنند.

  1. در سفارشات آنلاین، کمتر جایی برای خطا وجود دارد

یکی از مزایای سفارش آنلاین غذا برای مشتریان این است که اطمینان می دهد قیمت ها دقیق هستند و وقتی زمان تسویه حساب است ، جای خطای کمتری وجود دارد.

این مزایای خوبی برای تجارت شما دارد. شانس کمتری برای شارژ اشتباه وجود دارد ، زمان کمتری برای مرتب سازی اشتباهات و نوشابه های کمتری که برای جلب رضایت مشتری به دلیل خطای پبش آمده ارائه می شود کمتر است!

  1. مشتری بیشتر

با پیشرفت های جدید در زمینه های ارتباطات و شبکه های اجتماعی ، سفارشات و پرداخت های آنلاین بیشتر مورد قبول هستند از طرفی برای مردم زمان تبدیل به یک عنصر گران بها شده است که نمی‌توان آن را با چیز دیگری عوض کرد. اگر منو و سیستم پرداخت شما بدون دردسر باشد ، مشتریان  شما را به دوستان خود توصیه می کنند و میزان رضایت خود از شما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند.

در این مقاله صرفا به موارد کمی از فواید ورود به فضای آنلاین برای فست فود ها و رستوران ها پرداختیم. امید است که بتوانیم شاهد پیشرفت روزافزون کسب و کارها در ایران عزیزمان باشیم.

 

بهترین فست فود ایران

 

شما در مجموعه رستوران های زنجیره ای عطاویچ که از بهترین فست فود های ایران است، می توانید به راحتی سفارش غذا خود را ثبت کنید. این فست فود امکان سفارش آنلاین و حضوری را برای مشتریان خود فراهم کرده است.