سفارش آنلاین غذا

 

پیاده سازی سیستم سفارش آنلاین یکی از بهترین راه ها برای تبدیل وب سایت به کانال جذب مشتری است. با راه اندازی سیستم ثبت سفارش آنلاین خود می توانید دریافت سفارش اینترنتی غذا را شروع کنید و دقیقاً به همین ترتیب ، شما یک کانال جدید برای ارائه خدمات به مشتریان جدید و تکراری باز کرده اید! برای گرفتن سفارشات آنلاین می توان از یک سیستم سفارش آنلاین استفاده کرد و هم چنین می تواند سفارشات حضوری را انجام دهد تا روند سفارش دهی کارآمدتر باشد.

سیستم سفارش آنلاین چیست؟

سیستم سفارش آنلاین سیستمی است که برای اجازه دادن به سفارشات رستوران ها ها و کافه ها و پذیرش پرداخت ها از راه دور - چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری - راه اندازی شده است. با استفاده از این سیستم ، مشتریان به سادگی به یک منوی آنلاین دسترسی پیدا می کنند. این کار می تواند با اسکن یک کد QR یا ورود به اپلیکیشن و یا ورود به صفحه وب سایت انجام شود.

 

 

 

وقتی مشتری شما انتخاب خود را انجام داد ، سفارش خود را ارسال می کند و همه را یکجا پرداخت می کند. پس از دریافت سفارش در انتهای رستوران ، تنها چیزی که می ماند این است که سفارش به میز مشتری برود یا برای تحویل آماده بسته بندی شود. همانطور که می توانید تصور کنید ، این کل روند سفارش آنلاین را تسریع می کند. همه چیز به جای رفت و برگشت ثابت با کارمندان ، از طریق تلفن هوشمند و یا کامپیوترها اتفاق می افتد. به راحتی و به سرعت هم می توانید اطلاعات را در سیستم های خود ذخیره کنید و هم وقت کمتری را صرف کنید.

سیستم های سفارش آنلاین چگونه کار می کنند؟

سیستم های سفارش آنلاین به طور مشابه با سفارشات آنلاین بیرون بر کار می کنند. مشتری شما بصورت آنلاین سفارش می دهد ، پرداخت خود را کامل می کند و سپس می تواند غذای خود را تحویل بگیرد یا تصمیم دارد آن را در شعبه شما تحویل بگیرد و یا حتی در شعبه میل کند. روند سفارش ساده است.

مشتری شما از طریق لپ تاپ یا تلفن همراه خود منوی آنلاین شما را میبیند  و غذایش را انتخاب می کند. آن ها می توانند این کار را جلوی فروشگاه شما، در شرکت، در مترو و یا در خانه نیز انجام دهند.

آن ها آنچه را که می خواهند سفارش دهند انتخاب می کنند و مواردی که در هنگام تحویل می خواهند رعایت شود را ذکر می کنند. آن ها با پر کردن مشخصات کارت خود مستقیماً از طریق سیستم پرداخت می کنند. پرداخت بصورت ایمن پردازش می شود و جزئیات پرداخت در هیچ دستگاهی ذخیره نمی شود

سفارش مشتری شما به خانه او تحویل داده می شود، یا می تواند در زمان مشخصی آن را تحویل بگیرد و یا آن را در خود شعبه میل کند.

سفارش اینترنتی 

مزایای سفارش آنلاین چیست؟

سفارشات آنلاین، ایمن تر و سالم تر

با شیوع کرونا بسیاری از کسب و کارها دچال اختلال شده اند و در این میان کسانی برتری خود را حفظ کرده و یا حتی رشد کرده اند که توانسته بودند زیرساخت های سفارش آنلاین خود را ایجاد کنند. در این میان خرید به صورت حضوری تبدیل به امری خطرناک برای مردم شده است. رستوران داران باید فاصله اجتماعی را در داخل شعبه حفظ کنند ، از روش های سفارش / پرداخت بدون تماس استفاده کنند و اطمینان حاصل کنند که سطوح به طور منظم تمیز می شوند. روی آوردن به سیستم سفارش آنلاین برای مشاغل به این معنی است که مشتریان شما می توانند از خارج از مغازه خرید خود را انجام داده و پول خود را پرداخت کنند.

در سفارشات آنلاین، کمتر جایی برای خطا وجود دارد

یکی از مزایای سفارش آنلاین غذا برای مشتریان این است که اطمینان می دهد قیمت ها دقیق هستند و وقتی زمان تسویه حساب است ، جای خطای کمتری وجود دارد.

این مزایای خوبی برای تجارت شما دارد. شانس کمتری برای شارژ اشتباه وجود دارد ، زمان کمتری برای مرتب سازی اشتباهات و نوشابه های کمتری که برای جلب رضایت مشتری به دلیل خطای پبش آمده ارائه می شود کمتر است!

مشتری بیشتر

با پیشرفت های جدید در زمینه های ارتباطات و شبکه های اجتماعی ، سفارشات و پرداخت های آنلاین بیشتر مورد قبول هستند از طرفی برای مردم زمان تبدیل به یک عنصر گران بها شده است که نمی‌توان آن را با چیز دیگری عوض کرد. اگر منو و سیستم پرداخت شما بدون دردسر باشد ، مشتریان  شما را به دوستان خود توصیه می کنند و میزان رضایت خود از شما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند.

 

 

 

سفارشی آسان، بدون دغدغه رفتن به محل رستوران

تا چند سال پیش از اینکه این نوع سفارش میان مردم باب شود، هر فرد برای اینکه غذا سفارش دهد باید به رستوران مورد‌نظر خود زنگ زده و برای تحویل خوراک به آن مکان برود. اما امروزه دیگر همه چیز بسیار راحت‌تر شده و لازم نیست افراد حتی برای سفارش، وارد بخش تماس‌های تلفن خود شوند. کافی است وارد اینترنت شده و با مراجعه به سایت آن رستوران یا فست‌فودی، درخواست خود را ثبت کند و منتظر بنشیند تا آن را درب محل تحویل بگیرد.

کوچک‌ترین مزایای سفارش آنلاین غذا با وجود این شرایط این است که دیگر حتی در ترافیک نمی‌مانید یا اینکه برای خوردن کوچک‌ترین چیز‌ها لازم نیست چندین ساعت را در صف بمانید.

 

دسترسی به تمامی جزئیات خوراک

وقتی قصد دارید برای سفارش آنلاین، وارد سایت شوید می‌توانید به تمامی جزئیات دسترسی داشته باشد. یکی از این قابلیت‌ها این است که با دیدن قیمت‌ها و در ‌نظر‌ گرفتن هرکدام، بتوانید بر اساس بودجه خود برنامه‌ریزی کرده و از چیزی که سفارش داده‌اید لذت ببرید. دیگر موضوع مربوط به این می‌شود که هر فرد بداند قرار است چه چیزی بخورد! برای مثال اگر قرار باشد پیتزا سفارش دهید، باید ببینید که اسم برخی از آن‌ها مربوط به چه نوعی است.

برخی از غذا‌ها اسم‌هایی دارند که حتی نمی‌توان تشخیص داد آیا پیتزا یا ساندویچ است یا اینکه نه، خوراکی بین‌المللی است!؟ سفارش غذا بصورت آنلاین در چنین شرایطی، به افراد کمک می‌کند تا تصمیم‌گیری بهتری داشته باشند. دسته‌بندی خوراک‌ها به‌طور معمول به‌صورت پیش‌غذا، غذای اصلی، دسر و نوشیدنی‌ها انجام می‌شود.

 

امکان استفاده از تجربیات دیگر افراد

اغلب مواقع این قابلیت در وبسایت‌ها وجود دارد که افراد بتوانند از طریق آن، نظر خود را بیان کنند. چنانچه قصد دارید برای اولین بار از وبسایتی سفارش فست فود یا هر نوع خوراک دیگر دهید، می‌توانید این بخش را مطالعه کرده و ببینید که نظر بقیه افراد در مورد کیفیت و مزه خوراک چه بوده. در صورتی که رای اکثر افراد روی خوشمزگی، کیفیت و تحویل به‌موقع و مناسب بود، دیگر نیاز نیست دست‌دست کنید و برای انجام این کار تردید داشته باشید.