فست فود در تبریز

 

شهر تبریز از باستانی‌ترین شهرهای ایران به حساب می‌آید که در طول تاریخ اتفاق‌های تلخ و شیرین بسیاری تجربه کرده است. تبریز در گذر زمان به واسطه حوادث متعددی مانند بلایای طبیعی (زلزله) و حمله اشغالگران (اشغال توسط بیگانگان) با خاک یکسان و مجدد مورد بازسازی قرار گرفت. تبریز طویل المدت‌ترین پایتخت تاریخی کشور عزیزمان است و اوج شکوه و قدرت آن در زمان حکومت ایلخانان بود؛ در مدت زمان حکمرانی سلسله ایلخانی، تبریز پایتخت قلمرویی پهناور (از سمت رود نیل در شمال شرق آفریقا تا آمودریا در آسیای مرکزی) و با صلابت بوده است.

تبریز سومین کلان‌شهر بزرگ ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر مهم‌ترین شهر در منطقه آذربایجان است و علاوه بر این به عنوان بزرگ‌ترین قطب اقتصادی، بازرگانی، سیاسی، اداری، ارتباطی، فرهنگی، صنعتی و نظامی منطقه آذربایجان شناخته می‌شود. بیش‌تر مردم این شهر آذری هستند و به زبان ترکی آذربایجانی یا آذری حرف می‌زنند.

شهر تبریز به واسطه وجود بناهای تاریخی، فرهنگی و طبیعی بسیاری که دارد یکی از قطب‌های اصلی گردشگری ایران به حساب می‌آید. بی‌شک مسافرانی که به قصد تفریح به این شهر سفر می‌کنند، علاقه دارند از جاذبه های تبریز بازدید کنند؛ با دیدن اماکن تاریخی و ارزشمند تبریز و ثبت عکس در کنار جاذبه‌های کم‌نظیر آن، روزهای به‌یادماندنی از این شهر به یادگار ثبت کنید.

فست فود

 

تبریز شهر غذا ها :

همه ما تبریزی ها را میشناسیم و تعریف غذاهای ترکی را بسیار شنیده ایم. انواع کباب ها، خوراک ها و خورشت هایی که شاید در جای دیگری از ایران نتوانید پیدا کنید.

نمونه معروف آن کوفته تبریزی است. اصلا وقتی حرف از غذای ایرانی می شود مگر می شود که اسمی از کوفته تبریزی در لیست غذاها نباشد؟ تهیه کوفته تبریزی هنر بسیاری می خواهد. دست ماهری می خواهد که آن کوفته ها را ورز دهد و کنار هم بچیند و مرحله سخت تر اینکه چه کاری کنید که کوفته گرد شده وا نرود و خراب نشود.

نمونه دیگر دلمه برگ مو، غذایی که یک طعم ملس و جذابی را به شما ارائه می دهد که مانندش را جایی نچشیده اید. خورشت هویج هم که دیگر حرفی برای گفتن نمی گذارد. با رنگ نارنجی پر رنگش نقشی دلنشین به سفره های غذا می دهد. آش ماست یک آش خاص که طعمی هبجان انگیز را به شما می دهد.

انواع و اقسام کباب ها و گوشت های تازه و خوش رنگ هم جای تعریفی ندارد. اما در این بین یک تجربه متفاوت تر از همیشه می تواند برای شما اتفاق بی افتد اینکه به یک فست فود بروید ، و یک همبرگر به همراه سیب زمینی سرخ شده سفارش دهید و این اتفاق را با یک نوشابه خنک پر از انرژی بهتر کنید  و یا شب هنگام و در دورهمی های خود به فکر سفارش از یک فست فود بیوفتید

عطاویچ به عنوان یکی از بهترین های فست فود در تبریز شناخته شده است که مورد استقبال هم وطنان آذری زبان ما قرار گرفته است عطاویچ و غذاهایی خوش طعمی که می تواند مکمل یک روز خوب برای شما باشد و یا تلطیف کننده روز بد شما

فست فود در تبریز

 

با گوشت های با کیفیت، همبرگرهایی پخته می شود که شاید نظیرش را در جایی ندیده باشید. پیتزاهای مخصوص عطاویچ هم که در جای خودشان، طرفداران زیادی دارند. طرح مخصوص پیتزاها به همراه طعم دلپذیر آن ها می تواند دوای درد یک ذهن درگیر باشد. غذاهای متنوع و جدیدی که فقط در عطاویچ می توانید مشاهده کنید و از خوردن آن در کنار دوستان و خانوادتان لذت ببرید.

برای حضور درشعب عطاویچ تبریز می توانید به دو آدرس :

شعبه 1 : شهناز والمان، پشت مصلی تبریز

شعبه 2 : سربالایی  ولیعصر، روبروی پارک ولیعصر

مراجعه نمایید.

 

بهترین فست فود تبریز

 

فست فود در تبریز

 

علاوه بر این می توانید وارد سایت عطاویچ شوید و سفارش غذا خود، اعم از سفارش همبرگر، پیتزا و مابقی غذاهای جدید و خوشمزه عطاویچ را، بصورت آنلاین ثبت کنید و درب منزلتان تحویل بگیرید.

رضایت و استقبال زیاد مشتریان ما گواه از این می دهد که عطاویچ بهترین فست فود تبریز است.

همکاران ما در سراسر ایران آماده سرویس دهی به هم وطنان عزیز هستند.

 

این رپورتاژ توسط وبسایت تریبون ارسال شده است و درسی فا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده ندارد.